Szanowni Państwo!

PHU RECZEK ANDRZEJ to firma rodzinna stworzona przez ludzi z pasją do wina. Nasza firma powstała w 1997 r. Początkowo przedmiotem naszej działalności była sprzedaż win. Wyszukanych pozycji z niemalże całego świata. Jednak wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż zestawów upominkowych, których kluczowym elementem było wino. Chcąc nadążyć za potrzebami naszych klientów na chwilę obecną każdy znajdzie w zestawach to o czym tylko marzy.
Oferujemy prezenty na każdą okazję, począwszy od podarunków dla potrzeb biznesowych, dla firm, a docelowo ich klientów, pracowników, partnerów biznesowych. Na wszelkiego rodzaju jubileusze, osobiste rocznice, imieniny, urodziny, poprzez upominki okolicznościowe, kończąc na podarunkach ślubnych.

Naszą filozofią jest być blisko klienta, doskonale rozumieć jego potrzeby. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych, zarówno w kanale nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Świadczymy pełną obsługę logistyczną i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb każdego kontrahenta.
RECZEK ANDRZEJ Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe
ul. Roberta Lewandowskiego 8B/4
47-420 Kuźnia Raciborska
tel./fax: +48 32 418-16-94
mob: +48 502-139-290
web: www.reczek.pl / email: biuro@reczek.pl
Zdobywając doświadczenie przez wiele lat prowadzimy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę naszych klientów w doborze win, alkoholi mocnych oraz zestawów upomikowych na różne okazje.
Prezentujemy nowości z świata win i alkoholi mocnych. Więcej informacji można znaleźć w naszym katalogu online.
Zapraszamy...
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ
Wina z całego świata
Alkohole mocne
Zestawy upominkowe
Praliny i słodycze

© 2016 P.H.U. Reczek Andrzej | All rights reserved. | Polityka priv/cookies | web by: InterMedia / iem.pl | stat: